Diplomirala sam na smeru Numerička matematika i optimizacija 2003.godine.  Smatram da je Matematički fakultet jedna fina i podsticajna sredina koja okuplja mlade ljude sličnih interesovanja. Tu se može izraziti i nahraniti sopstvena kreativnost, radoznalost i želja za novim saznanjima. Primenjena matematika je odličan izbor i smatram da je uz osnove računarstva veoma cenjena u raznim oblastima industrije i nauke u zemlji i inostranstvu.
Zadovoljstvo mi je bilo da se posle više godina vratim svom fakultetu i 2017.odbranim doktorsku disertaciju iz oblasti Optimizacije i Operacionih istraživanja pod izuzetnim mentorstvom prof.dr Zorice Stanimirović. Predajem matematičke predmete u visokim školama Akademije tehničko-umetničkih strukovnih studija-Beograd i Vazduhoplovnoj akademiji u Beogradu. Bavim se i naučnim radom iz oblasti: Optimizacija, Matematičko modeliranje, Metaheurističke metode i Operaciona istraživanja. Iskreno, godine provedene na osnovnim studijama Matematičkog fakulteta pamtim kao najlepše i najbezbrižnije!